Kariéra

Administrativní pracovník - registrátor na oddělení registrace veterinárních léčivých
přípravků

Místo výkonu: Společnost DYNTEC s r.o., Pražská 328, Terezín
Pracovní poměr: plný úvazek

Náplň práce:

  • Zpracovávání registrační dokumentace – žádosti o změnu registrace, prodloužení platnosti registrace.
  • Příprava registrace k odbornému posouzení.
  • Zpracování souhrnu údajů o přípravku (SPC), příbalové informace (PI), texty obalů.
  • Zpracování odborných požadavků distributorů veterinárních léčiv a státních autorit.
  • Podpora chodu procesů na oddělení, tvorba dokumentů.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – bakalářský nebo magisterský studijní program v oboru přírodní vědy a nauky (chemické, biologické obory), technické vědy (chemické obory), lékařské vědy, veterinářství a veterinární prevence, farmacie.
  • Dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet - vyhledávání na webových stránkách).
  • Schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a preciznost.
  • Organizační schopnosti.

Nabízíme:

  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
  • Firemní kurzy anglického jazyka.
  • Pro čerstvé absolventy zaškolení s velkým podílem samostudia.
  • Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trzích celého světa.
  • Prostor pro ty, kteří chtějí něco dokázat.
  • Zajímavá, kreativní, odpovědná práce.
  • Rozvoj praktických dovedností a odborných znalostí.
  • Místo výkonu práce Terezín.

Výhodou (není podmínkou):

  • Zkušenosti s registrační dokumentací v oblasti veterinárních přípravků, včetně související legislativy.
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Zaměstnanecké výhody:

  • Stravenky, měsíční bonus za docházku.

Plat/mzda: od 25 000 Kč.

Informace o pozici:

  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
  • Požadovaný jazyk: angličtina (středně pokročilá)
  • Benefity: Stravenky/ příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
  • Zadavatel: Zaměstnavatel

Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz., kontaktní osoba pro
uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.

Laborant/ka ve výrobě veterinárních léčivých látek – oddělení výroby bakteriální antigenů

  • Laboratorní vyšetření vzorků biologického materiálu.
  • Výroba bakteriálních antigenů.
  • Práce s laboratorní technikovu.
  • Práce na PC.

Požadujeme:

  • Vzdělání střední odborné s výučním listem nebo úplné střední odborné s vyučením i maturitou/
    maturitou (bez vyučení).

Nabízíme:

  • Praxe v oboru.

Plat/mzda: od 23 000 Kč.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz., kontaktní osoba pro
uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.

Elektrikář ve výrobě veterinárních léčivých látek

  • Činnosti provozního elektrikáře ve výrobě léčivých látek.
  • Provádění elektroúdržby a opravy technologického vybavení ve výrobě léčivých látek.

Požadujeme:

  • Oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. min. § 6.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

Plat/mzda: od 30 000 Kč.

Nástup možný ihned. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail
technik@dyntec.cz., kontaktní osoba pro uchazeče: Josef Opava, telefon: +420 778 757 878.