Kariéra

Manažer jištění kvality ve výrobě veterinárních léčivých přípravků Quality Assurance (QA)

Místo výkonu: Společnost DYNTEC s r.o., Pražská 328, Terezín

Pracovní poměr: plný úvazek

Náplň práce:

  • udržovat, aktualizovat, rozvíjet a kontrolovat dodržování normy pro Správnou laboratorní praxi (SLP),
  • připravovat a provádět interní i externí audity pod režimem SLP,
  • odpovídat za připravenost společnosti v režimu SLP při provádění státních a zákaznických auditů,
  • identifikovat a řešit problémy v oblasti kvality,
  • zavádět nápravná a preventivní opatření.

Co očekáváme:

  • VŠ farmaceutické, popř. veterinární, lékařské, přírodovědné nebo chemické vzdělání,
  • představa o práci v oblasti jištění / kontroly kvality ve farmaceutické firmě,
  • AJ alespoň na intermediate úrovni,
  • znalost práce na PC – Microsoft Office,
  • min. základní orientace v oblasti SLP a národní související legislativy vztahující se k oboru,
  • nezbytným předpokladem je pracovitost a pečlivost práce s dokumenty,
  • týmovost, komunikativnost, vstřícnost, přesnost, samostatnost, spolehlivost,
  • ochota se dále vzdělávat a učit novým věcem,
  • podmínkou je bezúhonnost.

Co nabízíme:

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trzích celého světa,
  • prostor pro ty, kteří chtějí něco dokázat,
  • zajímavá, kreativní, odpovědná práce,
  • rozvoj praktických dovedností a odborných znalostí,
  • motivační platové ohodnocení,
  • Notebook, mobilní telefon a další zaměstnanecké benefity.

Informace o pozici

  • Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní.
  • Požadovaný jazyk: Angličtina (středně pokročilá).
  • Plat: 30 000 – 35 000 Kč/ měsíc.
  • Benefity: Stravenky/ příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek.
  • Délka pracovního poměru: Na dobu určitou.
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva.

Nástup možný od 1. 10. 2022 Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail: sd@dyntec.cz,
kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.

Veterinární lékař

Pracovní poměr: plný úvazek/částečný úvazek

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ,
  • vhodné i pro absolventy VFU,
  • práce s počítačem (Excel, Word, webové stránky, Outlook),
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.

Výhodou (není podmínkou):

  • držitel osvědčení dle § 15d zákona č. 246/1992 Sb., zkušenosti s biologickými zkouškami VLP a klinickým hodnocením VLP,
    znalost statistických metod používaných při hodnocení VLP,
  • angličtina na komunikativní úrovni.

Nabízíme

  • mobilní telefon, služební notebook, služební vůz,
  • možnost částečné home office,
  • možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, a to i v zahraničí,
  • firemní kurzy anglického jazyka.

Zaměstnanecké výhody:

  • příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.

Plat/mzda: od 40 000 Kč.

Nástup možný ihned. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz.
Kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.

Laborant/ka (laboratorní asistent) na oddělení diagnostických metod

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání v oboru chemický laborant, popř. v příbuzném oboru.
  • Schopnost týmové spolupráce a pečlivost.

  • metoda ELISA (stanovení protilátek, virových či bakteriálních antigenů, detekce proteinů),
  • analýza údajů z uvedených metod a jejich interpretace,
  • práce s laboratorní technikou.

  • praxe v oboru,
  • práce s PC (Word, Excel),

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání,

Plat/mzda: od 23.000 Kč.

Nástup možný ihned. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz.,
kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.

Laborant/ka (laboratorní asistent) v bakteriologické laboratoři

Požadujeme:
  • Středoškolské vzdělání v oboru laborant (aplikovaná chemie), popř. v příbuzném oboru.
  • Kultivace bakterií, jejich identifikace (základní diagnostika), charakterizace
    a kvantifikace včetně dalších standardních postupů v bakteriologické laboratoři.
  • Práce s bakteriálními biofilmy.
  • Praxe v oboru bakteriologie.
  • Zkušenost s bakteriálními biofilmy.
  • Znalost anglického jazyka v oblasti „porozumění čtení“.
Nabízíme:
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
  • Firemní kurzy anglického jazyka.
  • Příspěvek na stravování, měsíční bonus za docházku.

Plat/mzda: od 23 000 Kč.
Nástup možný od 1. června 2022.

Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz.