Kariéra

Projektový koordinátor/ asistent (pro stavební práce a údržbu)
Veterinární technik

Technik - vedoucí údržby
Hlavní finanční účetní

Nabídka volné pracovní pozice:

Požadujeme:

  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti komplexní účetní agendy (účetní závěrky, DPH, ostatní daně atd.)
  • Velmi dobrou orientaci ve finančních výkazech a jejich kontrole
  •  Zkušenosti v komunikaci s externími orgány (úřady, auditoři)
  • Znalost Excel
  • Znalost Microsoft Dynamics NAV výhodou
  • Znalost AJ (středně pokročilý)
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Náplň práce:

  • Kompletní samostatné vedení firemního podvojného účetnictví
  • Kompletní vedení evidence DPH
  • Vnitropodnikové účetnictví na střediska
  • Vedení evidence saldokonta pohledávek a závazků
  • Zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • Spolupráce s junior účetní, pokladní, obchodním oddělením
  • Zaúčtování mzdové agendy (podklady od mzdové účetní)
  • Ekonomický dozor – dotační projekty (spolupráce s projektovým administrátorem)
  • Roční statistika
  • Příprava podkladů pro daňového poradce a auditora
  • Spolupráce s vedením

Co vám můžeme nabídnout:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Dlouhodobý kontrakt
  • Možnost odborného růstu
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Zaměstnanecké benefity
  • stravenky, mobilní telefon, výuka angličtiny zdarma
Místo výkonu zaměstnání: DYNTEC spol. s r. o., Pražská 328, 411 55 Terezín.
Kontakt: životopis zasílejte na e-mail: dyntec@dyntec.cz.

  • dohled a administrativní úkony
  • řízení a správa rozpočtu a výdajů
  • sjednávání a organizace schůzek
  • asistence při plánování projektů
  • řešení otázek souvisejících s projektem
  • sledování a koordinace pracovního postupu a výkonu stavebních pracovníků
  • komunikace s dodavateli a poskytovateli služeb
  • vypracování reportu o stavu probíhajících prací

Očekáváme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • přesnost a profesionalitu
  • znalost práce na PC
  • efektivní organizaci času
  • zvládání běžných každodenních činností
  • schopnost kontroly a dohledu
  • zvládání více úloh najednou
  • bilingvního uchazeče- čeština-angličtina nutností (psaná i mluvená forma)
  • ochota učit se novým věcem
  • aktivitu, systematičnost a orientaci na detail
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • odpovídající mzdu
  • stravenky a hodiny angličtiny

Nástup nejlépe ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a myslíte si, že vaše zkušenosti a dovednosti odpovídají našim požadavkům, budeme se těšit na Váš životopis. Pokud se Vám neozveme do tří týdnů, dali jsme přednost jinému uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Kontakt: Sarah Arvé, Vice Director
sarah_thomsen@chemvet.dk

Požadujeme:

  • vzdělání: úplné střední odborné s maturitou, vyšší odborné
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost práce na PC (Excel, Word)
  • angličtina výhodou
  • nástup ihned

Plat, benefity: 20.000 Kč, stravenky
Kontakt: životopis zasílejte na e-mail: zeller@dyntec.cz.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru elektro / SŠ elektro
  • vyhlášku 50/78 Sb. §6
  • svářečský průkaz výhodou, taktéž uvítáme praxi v oboru
  • komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost a ochotu učit se nové věci

  • odpovědnost za dané úseky technologie po stránce elektro, měření a regulace
  • plánování nákladů na údržbu na dané období
  • organizace a řízení oprav a údržby elektro, měření a regulace, držení pracovní pohotovosti
  • řízení malé skupiny specialistů údržby
  • práce s technickou dokumentací a udržování její aktuálnosti
  • vedení evidence elektrozařízení, údržby a revizí
  • provádění analýz poruch a navrhování technických opatření
  • účast při provádění zkoušek a revizí, přebírání el. zařízení do údržby
  • plánování nákupu náhradních dílů pro elektrozařízení, vytváření podkladů pro investiční akce, navrhování technických řešení

Plat, benefity: od 25.000 Kč, stravenky, mobilní telefon, výuka angličtiny zdarma
Kontakt: životopis zasílejte na e-mail: qp@dyntec.cz.