Kariéra

Místo výkonu: Společnost DYNTEC s r.o., Pražská 328, Terezín
Typ pracovního vztahu: hlavní pracovní poměr, plný úvazek
Náplň práce:
  • péče o hospodářská zvířata (krmení, ošetřování, úklid, kontrola zdravotního stavu),
  • asistence při veterinárních zákrocích,
  • administrativa spojená s procesem studií v rámci správné laboratorní praxe,
Požadujeme:
  • střední veterinární škola - veterinární technik nebo SOŠ/SOU se zemědělským zaměřením,
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet),
  • řidičský průkaz sk. B,
  • schopnost týmové spolupráce,
  • organizační schopnosti.
Výhodou (není podmínkou):
  • praxe v chovech hospodářských nebo pokusných zvířat,
  • znalost angličtiny.
Nabízíme:
  • možnost dalšího vzdělávání,
  • firemní kurzy anglického jazyka.
  • stravenky, měsíční bonus a docházku
Plat/mzda: 18.000–22.000

Nástup možný ihned. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz,
kontaktní osoba pro uchazeče: Helena Zlochová, telefon: +420 608 950 208.

Samostatný vědecký pracovník na oddělení diagnostických metod

Místo výkonu: Společnost DYNTEC s r.o., Pražská 328, Terezín
Pracovní poměr: plný úvazek

Požadujeme:

  • VŠ – přírodovědecké vzdělání v oboru biotechnologie a molekulární biologie, popř. mikrobiologie nebo jiné příbuzné obory. Vhodné i pro absolventy.

Praxe v oboru výhodou:

  • PCR metody,

  • kultivace buněčných kultur, barvení preparátů a mikroskopování,

  • zkušenosti s ovládáním laboratorních přístrojů (průtokové, cytometrie, spektrometrie, centrifukace, ultracentrifukace, titrace a filtrace),

  • práce s PC (Word, Excel a PowerPoint),

  • znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,

Zaměstnanecké výhody:

  • stravenky, měsíční bonus za docházku.

Plat/mzda: od 30 000 Kč.
Nástup možný ihned. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail sd@dyntec.cz,

Administrativní pracovník - registrátor na oddělení registrace veterinárních léčivých přípravků

  • zpracovávání registrační dokumentace – žádosti o změnu registrace, prodloužení platnosti registrace,
  • příprava registrace k odbornému posouzení,
  • zpracování souhrnu údajů o přípravku (SPC), příbalové informace (PI), texty obalů,
  • zpracování odborných požadavků distributorů veterinárních léčiv a státních autorit,
  • podpora chodu procesů na oddělení, tvorba dokumentů.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – bakalářský nebo magisterský studijní program v oboru přírodní vědy a nauky (chemické, biologické obory), technické vědy (chemické obory), lékařské vědy, veterinářství a veterinární prevence, farmacie,
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet – vyhledávání na webových stránkách),
  • schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost a preciznost,

  • zkušenosti s registrační dokumentací v oblasti veterinárních přípravků, včetně související legislativy,
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

Plat/mzda: od 25 000 Kč.

Elektrikář ve výrobě veterinárních léčivých látek

Požadujeme:

  • oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. min. § 6

  •  řidičský průkaz skupiny B

  • činnosti provozního elektrikáře ve výrobě léčivých látek

  • provádění elektroúdržby a opravy technologického vybavení ve výrobě léčivých látek.

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

  • firemní kurzy anglického jazyka

Místo výkonu zaměstnání: DYNTEC spol. s r. o., Pražská 328, 411 55 Terezín.
Z

Nástup možný ihned. Způsob kontaktování zaměstnavatele: strukturovaný životopis na e-mail technik@dyntec.cz,
kontaktní osoba pro uchazeče: Josef Opava, telefon: +420 778 757 878.

Veterinární lékař

Místo výkonu: Společnost DYNTEC s r.o., Pražská 328, Terezín

Pracovní poměr: plný úvazek

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ magisterské, doktorské,
  • vhodné i pro absolventy VFU,
  • angličtina na komunikativní úrovni (není podmínkou),
  • práce s počítačem (Excel, Word, webové stránky, Outlook),
  • výhodou: držitel osvědčení dle § 15d zákona č. 246/1992 Sb., zkušenosti s biologickými zkouškami VLP a klinickým hodnocením VLP, znalost statistických metod používaných při hodnocení VLP,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • nástup možný ihned

  • stravenky, měsíční bonus za docházku,
  • firemní kurzy anglického jazyka,
  • mobilní telefon, služební notebook, služební vůz (později možno použít i k soukromým účelům),
  • možnost částečné home office,
  • možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu a to i v zahraničí.

Plat/mzda: od 35 000 Kč.

Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem: zeller@dyntec.cz, sd@dyntec.cz