Přípravky pro prasata

Vakcíny pro prasata řady SUIVAC patří mezí kvalitní a prověřené imunopreparáty. 

Výroba vakcín pro prasata byla ve společnosti Dyntec zahájena v roce 1996, kdy byly veterinárním lékařům nabídnuty autogenní vakcíny proti respiratorním onemocněním prasat. Již v roce 2001 byly pro český trh registrovány první z řady vakcín SUIVAC.

Nedílnou součástí servisu pro naše klienty jsou služby diagnostické laboratoře, která na požádání zabezpečí komplexní vyšetření v chovech.

injekční emulze pro prasata 

Tekutá vakcína obsahující inaktivovanou bakterii Actinobacillus pleuropneumoniae k zajištění aktivní imunizace prasat proti pleuropneumonii prasat. Účinnou složku přípravku představují toxoidy APX I, II a III, vnější membránové proteiny a lipopolysacharidy inaktivované bakterie Actinobacillus pleuropneumoniae sérotypů 2 a 9.

injekční emulze pro prasata

Tekutá vakcína obsahující inaktivované bakterie a toxoid k zajištění aktivní imunizace prasat, zejména březích zvířat, proti atrofické rhinitidě prasat (sípavce prasat) způsobené bakterií Bordetella bronchiseptica a DNT produkovaným bakterií Pasteurella multocida).

injekční emulze pro prasata 

Tekutá vakcína obsahující inaktivovaný verotoxin VT2e produkovaný bakterií Escherichia coli k zajištění aktivní imunizace selat proti edémové chorobě prasat.

injekční emulze pro prasata 

Tekutá vakcína obsahující sérovary S1a, S1b, S2a a S2b inaktivované bakterie Erysipelothrix rhusiopathiae k zajištění aktivní imunizace prasat proti července prasat.

injekční emulze pro prasata 

Tekutá vakcína obsahující inaktivovaný virus parvovirózy prasat a sérovary S1a, S1b, S2a a S2b inaktivované bakterie Erysipelothrix rhusiopathiae k zajištění aktivní imunizace prasat proti parvoviróze prasat a července prasat.

injekční emulze, vakcína pro prasata

Tekutá vakcína obsahující inaktivované kmeny VD-E1, VD-E2 a VD-A1 viru PRRS k zajištění aktivní imunizace prasat proti reprodukčnímu a respiratornímu syndromu prasat.

injekční emulze, vakcína pro prasata 

Tekutá vakcína obsahující inaktivované kmeny VD-E1 a VD-E2 viru PRRS k zajištění aktivní imunizace prasat proti reprodukčnímu a respiratornímu syndromu prasat.