Kariéra

Nabídka volné pracovní pozice:
veterinární technik

Vzdělání: úplné střední odborné s maturitou, vyšší odborné

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vyšší odborné vzdělání
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost práce na PC (Excel, Word)
  • angličtina výhodou
  • nástup ihned

Plat, benefity: 20.000 Kč, stravenky
Místo výkonu zaměstnání: DYNTEC spol. s r. o., Pražská 328, 411 55 Terezín.
Kontakt: dotazy a životopisy zasílejte na e-mail: benesova.martina@dyntec.cz.

obchodní zástupce pro ČR

Vzdělání: vysokoškolské (MVDr.)

Požadujeme:

  • praxi v oboru na obdobné pozici
  • angličtina - mírně pokročilý

Plat, benefity: fixní základ + procenta z obratu, stravenky, mobilní telefon, notebook, služební vůz

technik - vedoucí údržby

Požadujeme:

  • vyučení v oboru elektro / SŠ elektro
  • vyhlášku 50/78 Sb. §6
  • svářečský průkaz výhodou, taktéž uvítáme praxi v oboru
  • komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost a ochotu učit se nové věci

Náplň práce:

  • odpovědnost za dané úseky technologie po stránce elektro, měření a regulace
  • plánování nákladů na údržbu na dané období
  • organizace a řízení oprav a údržby elektro, měření a regulace, držení pracovní pohotovosti
  • řízení malé skupiny specialistů údržby
  • práce s technickou dokumentací a udržování její aktuálnosti
  • vedení evidence elektrozařízení, údržby a revizí
  • provádění analýz poruch a navrhování technických opatření
  • účast při provádění zkoušek a revizí, přebírání el. zařízení do údržby
  • plánování nákupu náhradních dílů pro elektrozařízení, vytváření podkladů pro investiční akce, navrhování technických řešení

Plat, benefity: od 25.000 Kč, stravenky, mobilní telefon, výuka angličtiny zdarma